Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Do dwóch razy sztuka

Dodano: 12/10/2016 - numer 1546 - 12.10.2016
Po falstarcie w meczu z Basketem Poznań koszykarze Legii zaczęli marsz po awans do Tauron Basket Ligi. Zwycięstwo w Bydgoszczy i dominacja w meczu z Polonią Leszno (80:58) poprawiły humory w drużynie Piotra Bakuna. W pierwszym spotkaniu dostaliśmy po twarzach. Może dobrze się stało, bo szybko wyciągnęliśmy wnioski z porażki, co było widać w dwóch ostatnich występach – mówi rozgrywający Łukasz Pacocha. Z Basketem legioniści za wcześnie poczuli się jak zwycięzcy. Przed ostatnią kwartą prowadzili 10 pkt, by pozwolić rywalom wygrać czterema oczkami. Nauka nie poszła w las. W niedzielę na Bemowie „Wojskowi” ani przez chwilę nie pozwolili Polonii Leszno rozwinąć skrzydeł i wygrali wszystkie kwarty. – Chcieliśmy pokazać, że przegrana na inaugurację była przypadkiem. I chyba udało nam się to
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze