Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Arka gra z Wisłą i podgląda bytowian

Dodano: 25/11/2016 - numer 1582 - 25.11.2016
Pobyt na południu Polski piłkarze Arki wykorzystają nie tylko po to, aby w sobotę o godz. 20.30 rozegrać w Krakowie mecz ekstraklasy z Wisłą. W piątek o godz. 17 gdynianie pojawią się w Bielsku-Białej, gdzie obejrzą pierwszoligowe spotkanie Podbeskidzia z Druteksem Bytovią Bytów. Z tą drugą drużyną żółto-niebiescy zmierzą się we wtorek na własnym stadionie w rewanżowej konfrontacji ćwierćfinału Pucharu Polski. Piłkarzy Arki czekają teraz dwa wyjazdowe mecze z rzędu – w sobotę beniaminek ekstraklasy zagra w Krakowie z Wisłą, natomiast w poniedziałek 5 grudnia w Chorzowie z Ruchem. Gdynianie mają bardzo dobre wspomnienia z pierwszych spotkań z tymi zespołami, które pokonali na własnym stadionie 3:0. – Te wyniki nie mają teraz żadnego znaczenia. Jak zawsze nastawiamy się na 
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze