Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Necid trzeciego wyboru

Dodano: 22/02/2017 - numer 1656 - 22.02.2017
Wystarczyły trzy wiosenne mecze, by kibice Legii zatęsknili za Nemanją Nikoliciem. Jego następcy, Daniel Chima Chukwu i Tomáš Necid, na razie zawodzą. Pierwszy jest za słaby na podstawowy skład, drugi nie rozumie się z drużyną i bezradnie drepcze w polu karnym, czekając na podania. W Warszawie brakuje nie tylko zdobywającego seryjnie bramki Nikolicia, lecz także Aleksandara Prijovicia. Szwajcar znakomicie wprowadził się do PAOK‑u Saloniki, strzelając w lidze greckiej gola za golem. Dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow podkreśla jednak, że nie było żadnych szans, aby zatrzymać „Prijo” w stolicy. „Z niewolnika nie ma pracownika. Prijović nie chciał u nas zostać, więc gdyby tak się stało, mógłby być ogniskiem konfliktów. Nie warto było trzymać go na siłę” – stwierdził na łamach „Polski
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze