Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Hutnik chce być koszykarską potęgą

Dodano: 17/06/2017 - numer 1751 - 17.06.2017
Hutnik Warszawa zagra w nowym sezonie w II lidze koszykówki. „Duma Bielan” wygrała wszystkie mecze turnieju finałowego, przebojem wchodząc do wyższej klasy rozgrywkowej. Po awansie działacze warszawskiego klubu podjęli decyzję o rozwoju sekcji. Współpraca z MUKS-em Basketem Warszawa zostanie znacznie rozszerzona. Już od roku Hutnik i MUKS Basket Warszawa blisko ze sobą współpracowały. Ostatecznie doszło do połączenia zespołów seniorskich Hutnika i AZS Politechniki Warszawskiej-Wawer. Wzmocniona w ten sposób „Duma Bielan” pod szyldem Hutnika mogła z większym potencjałem bić się o awans do II ligi. Pomysł okazał się trafiony – Hutnik wygrał wszystkie spotkania turnieju finałowego, pozostawiając w pokonanym polu MUKS 1811 Unię Tarnów, SMK Lublin i Medos MChKK Chełmno. Drużyna Marka
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze