Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

ŁKS wzmocnił skład na mecz ze spadkowiczem

Dodano: 07/09/2017 - numer 1820 - 07.09.2017
Znicz Pruszków będzie kolejnym rywalem Łódzkiego Klubu Sportowego. Spadkowicz z I ligi w ostatniej kolejce odprawił z kwitkiem PGE GKS Bełchatów. Teraz chce urwać punkty w konfrontacji z łódzką drużyną. Przed tym meczem skład ŁKS-u wzmocnił Słowak Lukáš Bielák. Wczoraj roczny kontakt z Łódzkim Klubem Sportowym podpisał środkowy obrońca Lukáš Bielák. Zawodnik rozpoczął przygodę z piłką w słowackim klubie MFK Ružomberok. W ostatnim sezonie reprezentował barwy pierwszoligowej Bytovii Bytów. Zagrał w 12 meczach, w których strzelił jednego gola.  Od początku tygodnia piłkarze ŁKS-u przygotowują się do piątkowego meczu ze Zniczem. Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka chcą jak najszybciej zapomnieć o remisie 1:1 z GKS-em 1962 Jastrzębie. – Czujemy niedosyt po tym meczu – mówi Piotr Pyrdoł
     

39%
pozostało do przeczytania: 61%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze