Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Orzeł zrealizował cel minimum

Dodano: 14/09/2017 - numer 1826 - 14.09.2017
Sezon w naszym wykonaniu można ocenić na czwórkę z minusem. Chcieliśmy pojechać w finale i była na to duża szansa – mówi Janusz Ślączka, trener Orła Łódź. Żużlowcy zakończyli rozgrywki na czwartej pozycji, z dorobkiem 19 pkt po rundzie zasadniczej. Do finału Nice Pierwszej Ligi Żużlowej zabrakło niewiele. Przez cały rok zawodnicy Orła Łódź przeplatali lepsze mecze słabszymi. Zwyciężyli w sześciu pojedynkach, trzy razy dzielili się punktami, a w pięciu spotkaniach musieli uznać wyższość rywali. – Drużyna miała wahania formy – zauważa Janusz Ślączka, cytowany przez oficjalną stronę Orła Łódź. – W pewnym momencie pod dużym znakiem zapytania był nawet nasz udział w fazie play-off. Cel minimum na szczęście udało się zrealizować. Szkoda, że nie zrobiliśmy nic więcej. Tak naprawdę pretensji nie
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze