Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​ŁKS nie wykorzystał swojej szansy

Dodano: 17/10/2017 - numer 1854 - 17.10.2017
Łódzki Klub Sportowy nie skorzystał ze słabszej dyspozycji wicelidera II ligi Radomianka Radom. Ełkaesiacy zdobyli jednego gola, ale puścili również samobója i w rezultacie zremisowali 1:1.  Przed meczem z ŁKS-em radomianie mieli za sobą pierwszą w tym sezonie porażkę. W Pruszkowie przegrali 1:3. W sobotnim meczu również nie zachwycali, a jedynego gola zdobyli po samobójczym trafieniu Bartosza Widejki w 52. minucie. Łodzianie odpowiedzieli bramką w 83. minucie po efektowej akcji, którą Damian Guzik wykończył strzałem zza pola karnego.  Po meczu Jacek Jankowski ze sztabu szkoleniowego łodzian stwierdził, że jego zespół jest zadowolony z jednego punktu, choć miał apetyt na więcej. – To był trudny mecz na niełatwym terenie – powiedział podczas pomeczowej konferencji prasowej. – W
     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze