Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Najpierw mecz, potem msza święta

Dodano: 27/10/2017 - numer 1863 - 27.10.2017
W sobotę piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzą się w Tarnobrzegu z tamtejszą Siarką, która sąsiaduje z łodzianami w ligowej tabeli. Dwa dni później w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki zostanie odprawiona msza św. w intencji wszystkich sportowców ŁKS-u. Ełkaesiacy mają za sobą zwycięstwo 1:0 nad Garbarnią Kraków. Dzięki wygranej zespół utrzymał się w czubie tabeli II ligi. – Szkoda, że zdobyliśmy tylko jedną bramkę – powiedział po spotkaniu Jacek Janowski ze sztabu szkoleniowego łódzkiego klubu. – Zmierzyliśmy się z trudnym przeciwnikiem. Garbarnia potrafi grać w piłkę. Gdy analizowaliśmy grę tego zespołu, to zwróciliśmy uwagę na to, w jaki sposób rozgrywa stałe fragmenty gry. Udało nam się powtrzymać go przed zdobyciem choćby jednej bramki – dodał.  Szansę gry w
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze