Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​ŁKS na półmetku wiceliderem

Dodano: 14/11/2017 - numer 1876 - 14.11.2017
Po 17 kolejkach drugoligowych zmagań piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zajmują drugie miejsce w tabeli. – Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak na beniaminka to bardzo dobry wynik – mówi Jacek Janowski, jeden z trenerów ŁKS-u.  W ostatniej serii meczów II ligi łodzianie wygrali w Legionowie z Legionovią 2:0, a obie bramki zdobyli młodzieżowcy. W 30. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się 20-letni Damian Guzik. Obrońca pokonał bramkarza gospodarzy po mocnym uderzeniu zza pola karnego. Kwadrans później wynik podwyższył Piotr Pyrdoł. 18-latek otrzymał piłkę na jedenasty metr od Jewhena Radionowa i precyzyjnym strzałem umieścił ją w siatce.  Więcej goli już nie padło, a łodzianie kontrolowali grę. – Plan był prosty: przyjechać do Legionowa i wywalczyć komplet punktów. Cieszę
     

37%
pozostało do przeczytania: 63%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze