Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Legia zwolniła trenera

Dodano: 16/11/2017 - numer 1878 - 16.11.2017
Piotr Bakun nie jest już trenerem koszykarzy Legii. Po fatalnym starcie drużyny w Polskiej Lidze Koszykówki władze sekcji zdecydowały się na zmianę. Nowym szkoleniowcem został Tane Spasev. Powodem zwolnienia trenera Bakuna były słabe wyniki „Zielonych Kanonierów” w najwyższej klasie rozgrywkowej, do której wrócili po 14 latach. Legioniści rozegrali w PLK osiem spotkań i nie zdołali wywalczyć nawet jednego zwycięstwa. W ostatniej kolejce warszawianie wyraźnie przegrali z wicemistrzem Polski Polskim Cukrem Toruń (67:85). Bakun nie spodziewał się zwolnienia. Decyzję poznał dopiero w środę rano. Dwie godziny później Legia podała ją do wiadomości za pośrednictwem oficjalnego komunikatu. – Rano spotkałem się z trenerem, podziękowałem za pięć lat pracy na rzecz odbudowy sekcji koszykówki w Legii
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze