Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Po swoje do Elbląga

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
Po niedzielnej wygranej (33:31) z Zagłębiem Lubin już dziś szczypiorniści NMC Górnika Zabrze rozegrają kolejne spotkanie o punkty w PGNiG Superlidze. Podopieczni Rastislava Trtika zmierzą się na wyjeździe z Meblami Wójcik Elbląg, będąc zdecydowanym faworytem tego starcia. Elblążanie w tym sezonie wygrali ledwie dwa z 10 spotkań, podczas gdy zabrzanie – biorąc najwyraźniej przykład ze swoich kolegów piłkarzy nożnych, w 10 kolejkach dali się pokonać tylko raz. I to hegemonowi, Vive Kielce, na wyjeździe. Nic dziwnego, że górnicy są wiceliderem tabeli grupy granatowej rozgrywek właśnie za kielczanami.
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze