Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Na majówkę w dobrych nastrojach

Dodano: 30/04/2018 - numer 2014 - 30.04.2018
W znakomitych nastrojach rozpoczną majówkę piłkarze i kibice Legii. „Wojskowi” pewnie pokonali Koronę (3:1) i wyprzedzili w tabeli Lecha Poznań, a w środę na PGE Stadionie Narodowym zagrają o pierwsze trofeum w tym sezonie – Puchar Polski. – Mamy z Arką rachunki do wyrównania – przypomina Cafú. Legia mogła się obawiać Korony, bo przystępując do piątkowego meczu, nie miała się czym chwalić – w rundzie zasadniczej przegrała i zremisowała z kielczanami. Tym razem jednak odniosła zasłużone zwycięstwo, choć po pierwszej, nieudanej połowie, wydawało się, że scenariusz z dwóch poprzednich spotkań może się powtórzyć. Bramki Sebastiana Szymańskiego, który fantastycznie przymierzył zza pola karnego, i Jarosława Niezgody w 
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze