Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wstrząs przy Bukowej

Dodano: 17/05/2018 - numer 2027 - 17.05.2018
Decyzją sztabu szkoleniowego i dyrektora sportowego czterech zawodników zostało odsuniętych od drużyny GKS Katowice. Wśród nich jest Grzegorz Goncerz, najlepszy w ostatnich latach snajper „Gieksy”. Armin Cerimagić, Wojciech Kędziora, Dawid Plizga i Grzegorz Goncerz – ci zawodnicy nie zagrają już w GKS Katowice. To pokłosie deklaracji klubowych włodarzy, którzy zapowiadali konsekwencje po sobotniej niespodziewanej porażce w derbach z Ruchem Chorzów, która znacznie skomplikowała drużynie z ul. Bukowej walkę o awans do Lotto Ekstraklasy. W poniedziałek cała czwórka spotkała się na indywidualnych rozmowach najpierw z trenerem Jackiem Paszulewiczem, a następnie dyrektorem sportowym Tadeuszem Bartnikiem. – Rozmowy przebiegły w dobrej atmosferze i z pełnym zrozumieniem powagi sytuacji, w jakiej
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze