Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Gwiazdor bez gola

Dodano: 26/05/2018 - numer 2035 - 26.05.2018
Miał być gwiazdą, a nie strzelił ani jednego gola. Eduardo da Silva zawiódł, ale niewykluczone, że latem dostanie jeszcze jedną szansę. – Jeśli będzie chciał odejść, to będziemy rozmawiali. Zawodnik ma kontrakt na najbliższe pół roku i nie jest to żaden problem – mówi Dariusz Mioduski. Legioniści rozpoczęli urlopy, a władze przy Łazienkowskiej myślą o przyszłości. Rewolucji nie będzie, bo ta miała miejsce zimą. Legia zaryzykowała i wygrała – mimo przeciętnej gry mistrzostwo i Puchar Polski trafiły do stolicy. – Okres zimowy oceniam nieźle, czterech piłkarzy, którzy trafili do nas zimą, gra w pierwszej jedenastce. Nie zdarza się to często w drużynach pokroju Legii. Mamy kilku zawodników, którzy przyjechali pod koniec okienka transferowego, np. Cafu. Wiedzieliśmy, że to ogromne ryzyko i że 
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze