Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wisła blokuje Brzęczka

Dodano: 01/06/2018 - numer 2039 - 01.06.2018
Szefowie Wisły Płock zabrali głos w sprawie ewentualnego objęcia przez Jerzego Brzęczka posady trenera Legii Warszawa. „Nafciarze” nie zamierzają godzić się na odejście szkoleniowca. „Informujemy, że w związku z pojawiającymi się wiadomościami na temat przejścia trenera Jerzego Brzęczka do Legii Warszawa zarząd Wisły Płock nie wyraził zgody na rozwiązanie umowy ze szkoleniowcem” – czytamy w lakonicznym komunikacie wystosowanym przez płocki klub. Tego, że Wisła nie będzie zachwycona planami „Wojskowych”, można było się spodziewać – Brzęczek dopiero co przedłużył w Płocku kontrakt do 2020 r. i była to nagroda za dobrze wykonaną w minionym sezonie pracę. Co więcej, w umowie nie ma aktywnej klauzuli wykupu szkoleniowca – ma ona zacząć obowiązywać dopiero od czerwca 2019 r., co dodatkowo
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze