Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Brunatni wykorzystali kryzys Siarki

Dodano: 20/11/2018 - numer 2183 - 20.11.2018
Piłkarze PGE GKS mają za sobą wygraną 1:0 w Tarnobrzegu z tamtejszą Siarką. Dla bełchatowian jest to dziewiąte zwycięstwo w obecnym sezonie II ligi, a dla tarnobrzeżan jedenasta porażka. Sobotni mecz w Tarnobrzegu nie był porywającym widowiskiem. – Nie zobaczyliśmy efektownych akcji, ale dla nas najważniejsze są trzy punkty – powiedział po meczu Artur Derbin, trener PGE GKS. – Zdawaliśmy sobie sprawę, że ostatnie wyniki Siarki nie są korzystne dla tego zespołu. Widać, że drużyna Włodzimierza Gąsiora jest w kryzysie. Przyszło nam się mierzyć z młodą, ale bardzo ambitną drużyną, zaangażowaną w to, co robi. W drugiej połowie wykorzystaliśmy rzut karny, który – jak się później okazało – dał nam zwycięstwo. Wygrana jest skromna, ale najważniejsze jest to, że możemy dopisać kolejne trzy punkty
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze