Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Grot Budowlani bez strat w Lidze Mistrzyń

Dodano: 25/01/2019 - numer 2237 - 25.01.2019
Siatkarki Grot Budowlanych Łódź wywalczyły drugie zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzyń. Łodzianki pokonały Minczankę Mińsk 3:0. – Rywalki nawiązały z nami walkę dopiero w trzecim secie – ocenia trener Błażej Krzyształowicz. Minczanka Mińsk to teoretycznie najsłabszy zespół w grupie C Ligi Mistrzyń. – Nie mieliśmy jednak łatwiej przeprawy – przyznaje Krzyształowicz. – W trzecim secie wygraliśmy dopiero po grze na przewagi. Biorąc pod uwagę poprzednie wyniki, wszyscy deprecjonowali zespół z Białorusi. Trzeba jednak zauważyć, że Minczanka potrafi dobrze strzelać w ataku – dodaje trener Grot Budowlanych. Po trzeciej kolejce spotkań łodzianki zajmują drugie miejsce w grupie C. Do ćwierćfinałów awansują zwycięzcy pięciu grup oraz trzy zespoły z najlepszym bilansem z drugich miejsc. Grot
     

64%
pozostało do przeczytania: 36%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze