Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dwie tercje to za mało

Dodano: 01/02/2019 - numer 2243 - 01.02.2019
Ekstraligowi hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali na wyjeździe z Unią Oświęcim 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) w pierwszym meczu tzw. pre play-off. Jeśli chcą w tym sezonie walczyć w ćwierćfinale play-off, to muszą wygrać nie tylko kolejny mecz, na swoim lodowisku, ale także następny w Oświęcimiu. W pierwszej tercji częściej gra toczyła się w części obronnej drużyny Zagłębia Dąbrowskiego, ale to przyjezdni zdobyli gola. W 12. min na ławkę kar powędrował Peter Tabaček (oświęcimski napastnik). Musiał tam jednak przebywać krótko, bo tylko 11 sekund. Zagłębie wygrało wznowienie w tercji rywala i Tomáš Káňa umieścił krążek w siatce. Wcześniej, bo w 3. min dużą szansę na zdobycie gola miał Adam Jaskólski, ale przy jego strzale z bliska dobrze ustawiony był bramkarz Unii. Na początku drugiej
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze