Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dobry weekend dolnośląskich zespołów

Dodano: 12/02/2019 - numer 2252 - 12.02.2019
Z bardzo dobrej strony pokazały się w miniony weekend dolnośląskie drużyny występujące na dwóch najwyższych szczeblach siatkarskich rozgrywek. Cuprum Lubin wygrało drugi mecz z rzędu, pokonując na swoim parkiecie 3:0 MKS Będzin. #VolleyWrocław pokonało zaś u siebie 3:1 KSZO Ostrowiec. Sobotnie zwycięstwo Cuprum na pewno pozwoli lubinianom na złapanie oddechu. Szczególnie że było to drugie zwycięstwo z rzędu. A skoro w następnej kolejce Dolnoślązacy stoczą wyjazdowy pojedynek ze Skrą Bełchatów, zdobycz punktowa na pewno się przyda. Po tej wygranej lubinianie z 17 pkt awansowali na 11. pozycję w tabeli. Miejmy nadzieję, że na kolejne wygrane nie trzeba będzie długo czekać. Równie dobrze zaprezentowały się oba zespoły ze stolicy regionu.
     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze