Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Ofensywa transferowa Ślęzy trwa

Dodano: 15/06/2019 - numer 2354 - 15.06.2019
Wrocławski klub koszykarski podpisał umowę z kolejną zawodniczką. Tym razem jest to utalentowana środkowa Magdalena Szajtauer. W poprzednim sezonie brakowało nam takiej zawodniczki jak Magda. Nie szukaliśmy mniejszych graczy, postawiliśmy na parametry. Z Magdą rozmawiałem w tamtym sezonie, ale była już po słowie z zespołem z Lublina, a że jest osobą dotrzymującą słowa, to występowała w zeszłych rozgrywkach w Pszczółce. Widocznie czymś musiałem ją przekonać, skoro teraz szybko zdecydowała się na Ślęzę – skomentował transfer nowej zawodniczki Arkadiusz Rusin, szkoleniowiec Ślęzy Wrocław. Magdalena Sztajnauer to pochodząca z Wisły uzdolniona środkowa. Na ekstraklasowych parkietach zadebiutowała już w sezonie 2011/2012, mając niecałe 17 lat. Od początku swojej seniorskiej kariery
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze