Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Bogaci jeszcze bogatsi

Dodano: 19/07/2019 - numer 2382 - 19.07.2019
Ruszył 28. sezon Ligi Mistrzów pod tym szyldem, w sumie to 65. turniej, który wyłoni najlepszą klubową ekipę Starego Kontynentu. Na 1. rundzie kwalifikacyjnej zakończył swoją przygodę mistrz Polski z Gliwic, który sprezentował awans faworyzowanej ekipie białoruskiej. Rozgrywki, które przyciągają gigantyczną widownię i niebotyczne pieniądze, rozgrywki coraz bardziej dla bogatych. Bo chodzi o to, żeby bogaci byli jeszcze bogatsi. 81 europejskich zespołów z 54 federacji piłkarskich powalczy o przekroczenie bram piłkarskiego raju, choć większa część w tym raju już jest. Do obsadzenia pozostało ledwie sześć wolnych miejsc w rozgrywkach grupowych tej elitarnej ligi. Walkę o piłkarskie eldorado rozpoczęły 32 ekipy europejskich średniaków lub słabeuszy. Nowy system rozgrywek wprowadzony w 
     

12%
pozostało do przeczytania: 88%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze