Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

iTaxi na Centralnym

Dodano: 05/09/2022 - Numer 3258 - 05.09.2022

Zarząd Dróg Miejskich wybrał korporację, która będzie dzierżawić postój taksówek przy Dworcu Centralnym. Będzie to iTaxi, która zapłaci za wyłączność ponad 20 tys. zł miesięcznie. Według ZDM to powinno zakończyć chaos pod dworcem – choć taksówkarze i kierowcy Ubera twierdzą, że niczego to tak naprawdę nie rozwiąże. Rozstrzygnęliśmy postępowanie na dzierżawę postoju dla taksówek przy ul. Emilii Plater, przed wejściem na Dworzec Centralny. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma iTaxi. Po podpisaniu umowy do miejskiej kasy z tytułu dzierżawy, będą spływać ponad 22 tys. zł miesięcznie” – chwali się na swoich stronach Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Przetarg na dzierżawę postoju dla taksówek pod Dworcem Centralnym został ogłoszony pod koniec lipca. „Dla porządku tego

     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze