Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Warunek: identyfikacja z urzędem

Dodano: 04/05/2023 - Numer 3424 - 04.05.2023

Jeszcze tydzień został na zgłaszanie kandydatur na stanowisko sekretarza m.st. Warszawy. Poprzedni, Włodzimierz Karpiński, od tygodni siedzi w areszcie i złożył rezygnację. W warunkach, które ratusz stawia kandydatom, jest m.in. „identyfikacja z urzędem”. – To wszystko wygląda w ten sposób, że najpierw znaleziono kandydata, a dopiero potem pro forma ogłoszono konkurs. Taki warunek pozwala dowolnie wybrać tego, kogo się chce – mówi Dariusz Figura, przewodniczący klubu warszawskich radnych PiS. Zgodnie z ogłoszeniem ratusza swoje kandydatury w konkursie na stanowisko sekretarza miasta można zgłaszać do 11 maja. Z nieoficjalnych informacji wynika, że tłoku nie ma, a kandydatów na razie… brak. Ratusz tych informacji nie

     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze