Wyszarpali punkt

Dodano: 23/10/2018 - numer 2161 - 23.10.2018

Zagłębie Lubin zremisowało na swoim boisku z Wisłą Płock 3:3 w meczu 12. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Lubinianie uratowali punkt w samej końcówce spotkania po bramce Bartłomieja Pawłowskiego.   Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli lubinian. Już w 23. min prowadzenie objął zespół gości po bramce zdobytej przez Ricardinho. Gospodarze co prawda wyrównali po 10 minutach – gola strzelił Damjan Bohar – jednak było to wszystko, na co było ich stać w pierwszej odsłonie spotkania. A tuż przed przerwą płocczanie wyszli na prowadzenie po uderzeniu Jakuba Łukowskiego. Ten sam zawodnik w 59. min dał gościom trzecią bramkę i sytuacja Zagłębia nie przedstawiała się zbyt ciekawie. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego jednak nie odpuścili i ich starania przyniosły efekt. Najpierw