reklama


Daleka droga do elektryfikacji

MOTORYZACJA \ Nissan Leaf 40kWh 150 KM

numer 2163 - 25.10.2018Motoryzacja

Jeździli Państwo samochodem elektrycznym? Zapewne poza tymi, którzy pracują w warszawskim parku Łazienkowskim i obsługują popularne melexy, przeważająca większość odpowie na tak zadane pytanie odmownie. My mieliśmy to szczęście, że testowaliśmy przez kilka dni całkowicie elektryczny model Nissana Leaf. No i co? No i co? – zapytają niecierpliwi. Muszę przyznać, że moje odczucia są ambiwalentne.

Od czego by tu zacząć. Może wspomnę tylko, że z wyglądu i w środku to bardzo ładne i pojemne auto, którym w komforcie może pojechać nawet pięć dorosłych osób. Wyposażenie jest pełne poza, uwaga!, regulacją kierownicy na głębokość. Mam dość długie ręce i nie za bardzo lubię, gdy kierownica zbytnio wystaje. Tutaj tak jest i nie można z tym nic zrobić. Ale to dla standardowych rozmiarów kierowców może nieistotny szczegół. Jednak w samochodzie za 180 tys. zł nieco to dziwi.

Jednak przejdźmy do tego, co interesuje najbardziej, czyli jazdy. Trzeba napisać, że odczucia są absolutnie fantastycznezawartość zablokowana

Autor: Igor Szczęsnowicz


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama