Zagłębie znowu zwycięża

Dodano: 15/01/2019 - numer 2228 - 15.01.2019
Podopieczne Bożeny Karkut fantastycznie rozpoczęły rozgrywki w nowym roku. Przed tygodniem pokonały w wyjazdowym derbowym spotkaniu KPR Jelenia Góra, natomiast w niedzielę wygrały na swoim parkiecie z aspirującą do medali Pogonią Szczecin 32:26. Spotkanie od początku toczyło się po myśli miejscowego zespołu, a jego zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone. Zagłębie bezlitośnie wykorzystywało błędy gości i z minuty na minutę powiększało swoją przewagę. Szczecinianki były zaledwie tłem dla dobrze dysponowanych rywalek. Pogoń dopiero w końcówce podreperowała nieco swój dorobek, ale i tak była to pewna wygrana Miedziowych. – Za nami zwycięski mecz i tak naprawdę od pierwszej do ostatniej minuty niezagrożony. Bardzo mnie cieczy styl, w jakim dziewczyny weszły w to spotkanie. Od początku