Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Powalczą o wygraną

Dodano: 16/01/2019 - numer 2229 - 16.01.2019
Dziś o godz. 18 w hali Orbita siatkarki #VolleyWrocław zmierzą się w pojedynku 14. kolejki ekstraklasy z Enea PTPS Piła. Będzie to nie tylko walka o ligowe punkty, ale przede wszystkim walka o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo wrocławianek w Orbicie. Obydwa zespoły dzielą na chwilę obecną jedynie dwa miejsca w tabeli. Dolnoślązaczki są 11. – zdobyły do tej pory 8 pkt, natomiast zawodniczki z Piły zajmują z 12 oczkami na koncie 9. pozycję. Jednak ich dwa spotkania zostały przełożone. Wrocławianki są zatem w rytmie meczowym w przeciwieństwie do podopiecznych trenera Alessandra Chiappiniego. W pierwszej rundzie lepsze były zawodniczki z Piły, które wygrały na swoim parkiecie 3:2. Tym razem to wrocławianki będą miały atut własnej hali, mogą więc przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. – 
     

64%
pozostało do przeczytania: 36%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze