Wyszarpali wygraną

Dodano: 01/10/2019 - numer 2446 - 01.10.2019

Piłka ręczna

Walka, walka i jeszcze raz walka – tego w spotkaniu Zagłębia z Piotrkowianinem nie brakowało od samego początku. Zawodnicy walczyli o każdy centymetr parkietu i o każdą piłkę. Lubinianie zaczęli lepiej i po kilku minutach prowadzili 3:1. Po kwadransie Piotrkowianin wygrywał 10:6 i o czas dla swojej drużyny poprosił Bartłomiej Jaszka. Poskutkowało. Gospodarze powoli, ale skutecznie zaczęli odrabiać straty i w końcu dopięli swego, dzięki temu do przerwy mieliśmy remis. Lubinianie prowadzenie odzyskali zaraz po przerwie, szybko wychodząc na 15:13. Gospodarze drugą połowę zaczęli podobnie jak pierwszą, ale i goście szybko wrócili do gry. Dziesięć minut po zmianie stron był remis po 17. W drugiej części spotkania optyczna przewaga była po stronie Zagłębia, jednak wynik cały czas był sprawą