Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

​Drugie zwycięstwo mistrzyń

Dodano: 21/10/2019 - numer 2463 - 21.10.2019
Mistrzynie Polski zwyciężyły w trzecim spotkaniu ekstraklasy. Polkowiczanki pokonały we własnej hali Pszczółkę Lublin 69:59. Najwięcej punktów dla dolnośląskiej drużyny zdobyła Ana-Maria Filip.  To był wbrew pozorom bardzo trudny sprawdzian dla ekipy CCC. Już pierwsza kwarta pokazała, że polkowiczanki będą musiały zostawić na parkiecie sporo zdrowia. Rywalki nie przyjechały ze spuszczonymi głowami i wierzyły w swój sukces. Po 10 minutach gospodynie były górą 17:12. W drugiej kwarcie starcie było bardzo wyrównane. Oba zespoły nie były w stanie zagrać swojego najlepszego ataku. Znów minimalnie lepsze były gospodynie, które wygrały tę część 19:17. Po przerwie obrona została uszczelniona. Ani jedna, ani druga drużyna nie potrafiła pokonać defensywnego bloku przeciwniczek.