Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sportowy flesz

Dodano: 22/10/2019 - numer 2464 - 22.10.2019
Piłka ręczna Nie udało się odrobić straty W rewanżowym meczu 2. rundy Pucharu EHF piłkarki ręczne z Lubina przegrały z norweskim Storhamar Håndball Elite 20:27 (11:12). W pierwszym spotkaniu Miedziowe uległy wicemistrzyniom Norwegii 22:38. Mecz dużo lepiej zaczęły rywalki, które po kilku minutach prowadziły 5:0. Miedziowe szybko się obudziły i zaczęły odrabiać straty. Chociaż rywalki wyszły na 7:1, lubinianki doprowadziły do remisu po 10. Miedziowe w rewanżowym spotkaniu prezentowały się dużo lepiej niż w meczu na własnym parkiecie, Pierwszą połowę wicemistrzynie Norwegii wygrały minimalnie 12:11. Po zmianie stron zarysowała się przewaga miejscowych, które znów odskoczyły na kilka bramek. Kiedy tylko lubinianki odrabiały straty, wicemistrzynie Norwegii