​Porażka po walce

Dodano: 26/10/2019 - numer 2468 - 26.10.2019
Siatkarze Gwardii Wrocław przegrali ze Stalą Nysa 2:3 w meczu siódmej kolejki I ligi.  Mecz lepiej rozpoczęli Gwardziści. Po gospodarzach nie było widać, że grają z niepokonanym liderem ligi. Wrocławianie grali pewnie i nie popełniali błędów. Dzięki temu Gwardia wygrała pierwszego seta 25:17. W drugiej partii zdecydowanie odżyła Stal. Siatkarze z Nysy pokazali, dlaczego są uważani za kandydatów do awansu do Plus Ligi. Gwardia z kolei nie przypominała dobrze ułożonej drużyny z pierwszego seta. Podopieczni Krzysztofa Janczaka ostatecznie ponieśli dotkliwą porażkę 13:25. Trzeba przyznać, że powrót do gry po takim secie z pewnością nie był dla wrocławian łatwy, a jednak to Gwardia lepiej prezentowała się w trzeciej odsłonie. Gospodarze zwyciężyli 25:20. Po dobrym secie historia