​Cenna wygrana Cuprum

Dodano: 14/01/2020 - numer 2530 - 14.01.2020
W meczu rozgrywanym awansem pomiędzy Cuprum Lubin a Ślepskiem Malowem Suwałki niezwykle cenne zwycięstwo odnieśli gospodarze. Podopieczni trenera Marcela Fronckowiaka wygrali 3:1. Pierwszy punkt w niedzielnym spotkaniu zdobył Przemysław Smoliński, który świetnymi zagrywkami zapewnił Miedziowym prowadzenie 5:2. Chwila dekoncentracji po stronie gospodarzy dała remis po pięć. W kolejnych minutach nie do zatrzymania byli Jakub Ziobrowski i Bartłomiej Lipiński. Systematycznie budowana przewaga sprawiła, że w końcówce gospodarze prowadzili 19:14. Na siatce świetnie spisywali się Miguel Tavares i Mateusz Sacharewicz, blokując kolejne ataki rywali, a premierową partię zakończył Robinson Dvoranen. Dobre zagrania Bartłomieja Lipińskiego otworzyły czwarty set. W kolejnych minutach skuteczności nie