​Porażka wrocławianek

Dodano: 18/02/2020 - numer 2560 - 18.02.2020
Wrocławianki przegrały z AZS Eneą Gorzów Wielkopolski 65:75. Spotkanie było prawdziwym rollercoasterem. Od pierwszej kwarty oba zespoły grały falami. Mecz lepiej rozpoczęły gorzowianki, które prowadziły nawet 14:4. Potem wrocławianki realizowały zadania taktyczne i Enea raptownie zaczęła tracić punkty. Na koniec pierwszej odsłony Ślęza prowadziła jednym punktem. W drugiej kwarcie wrocławianki zaczęły grać pewniej. Dobrze funkcjonował atak zespołu i choć Enea długo nie odstępowała, to wrocławianki uciekły rywalkom na 10 oczek. Tym razem gorzowianki nie odpuściły i rzutem na taśmę doprowadziły do remisu po 34. Trzecia kwarta była najbardziej wyrównana, choć zaczęła się od 7-pkt serii gorzowianek. Podopieczne Arkadiusza Rusina zebrały siły i natychmiast odpowiedziały sześcioma punktami