Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nowak nadal w klubie Platformy

Dodano: 02/08/2014 - Numer 879 - 02.08.2014
SEJM \ Sławomir Nowak, który ogłosił w czerwcu swoje odejście z polityki, ciągle nie złożył mandatu poselskiego. Skompromitowany minister i jeden z bohaterów afery taśmowej jest nadal członkiem klubu parlamentarnego PO. O parlamentarnej aktywności posła wiadomo, że był na urlopie, a po powrocie włączył się w prace Sejmu, pojawił się m.in. na łączonym posiedzeniu komisji do spraw UE i spraw zagranicznych. Tymczasem pod koniec lipca media odtrąbiły koniec politycznej kariery polityka, wcześniej zaufanego Donalda Tuska. W tygodniku „Newsweek” ukazał się czołówkowy materiał zatytułowany słowami posła „Odchodzę na zawsze”. „Tę decyzję podjąłem już jakiś czas temu – może trudno w to uwierzyć, ale przed taśmami. Tak, złożę mandat. W ciągu kilku tygodni” – zapowiadał były minister. Odejście
     

38%
pozostało do przeczytania: 62%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze