Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Szczęśliwego powrotu

Dodano: 26/08/2014 - Numer 898 - 26.08.2014
Nie, nie wpadłam w poślizg. Szosa od Torunia nie była mokra, warunki doskonałe, jasny spokojny dzień, sucho. A jednak gdzieś za zjazdem z A1 na Ciechocinek auto zaczęło niebezpiecznie tańczyć. Nawet po dwa metry w bok, jakby się ześlizgiwało. Było dziwnie pusto, ale nie dało się tak jechać z małymi dziećmi. Zjechaliśmy we Włocławku na zwykłą drogę. Nazajutrz zdarzył się tu śmiertelny wypadek z udziałem trzech aut. Opowiedzieliśmy znajomym. „No przecież to budowali na Euro 2012, śpieszyli się”. To prawda. Spieszył się słynny kolekcjoner zegarków. Uderzająca też była ta pustka na szosie, kierowcy najwidoczniej wiedzieli. Kto jeszcze wie, że A1 na trasie Toruń –Łódź to od dwóch lat bubel? Grożący śmiercią lub kalectwem bubel? W 2013 r. zginęło na polskich drogach blisko 3,4 tys. osób, w 2014
     

71%
pozostało do przeczytania: 29%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze