Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zmiana warty w policji

Dodano: 10/02/2015 - Numer 1036 - 10.02.2015
fot.Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
fot.Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Marek Działoszyński oficjalnie odchodzi z policji. Byłego komendanta głównego policji zastąpi nadinspektor Krzysztof Gajewski, jego zastępca. Jak zapewnia resort spraw wewnętrznych, powody odejścia Działoszyńskiego to „względy osobiste”. „Dziś [9 lutego br.] generalny inspektor Marek Działoszyński, Komendant Główny Policji, złożył raport odejścia ze służby. Minister Teresa Piotrowska przyjęła rezygnację Marka Działoszyńskiego” – poinformowała rzeczniczka MSW Małgorzata Woźniak. Resort Piotrowskiej jest niezwykle wstrzemięźliwy w podawaniu informacji o zmianie na stanowisku szefa policji, jednak jak się nieoficjalnie mówi w policji, Działoszyński od początku kierowania MSW przez Teresę Piotrowską nie był z panią minister w dobrych relacjach. Informacje o planowanej dymisji pojawiły się
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze