Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Prezydent Komorowski zignorował Sąd Najwyższy

Dodano: 30/05/2015 - Numer 1128 - 30.05.2015
SĄDOWNICTWO \ Ustępujący prezydent Bronisław Komorowski nie pojawił się na konferencji podsumowującej działalność Sądu Najwyższego w minionym roku. Termin corocznego Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego, w którym z zasady uczestniczy prezydent Polski, był znany dużo wcześniej. Tymczasem prezydent wolał spotkać się w tym samym czasie ze swoimi kolegami z Platformy Obywatelskiej. Nieobecność prezydenta na najważniejszym w roku wydarzeniu w Sądzie Najwyższym zawiodła wielu uczestników uroczystości. Szczególnie że powodem niestawienia się głowy państwa w reprezentacyjnej sali Sądu Najwyższego było nieplanowane wcześniej spotkanie Bronisława Komorowskiego z politykami Platformy Obywatelskiej. Prezydent Komorowski zamiast wysłuchać stanowiska sędziów o bolączkach, jakie trapią system
     

38%
pozostało do przeczytania: 62%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze