Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Happy Birthday od Stinga

Dodano: 30/03/2017 - numer 1687 - 30.03.2017
JUBILEUSZ \ Radiowa Trójka świętuje w tym roku swoje 55-lecie. Cykl urodzinowych koncertów w studiu im. Agnieszki Osieckiej zainaugurował we wtorek Sting, który zagrał specjalnie z okazji jubileuszu kultowej stacji. Świętowanie potrwa jeszcze do połowy kwietnia, a w Trójce wystąpią m.in. Edyta Bartosiewicz, Grażyna Łobaszewska i T.Love. Choć swoje 55. urodziny Program Trzeci Polskiego Radia będzie świętował dopiero w sobotę, obchody jubileuszu już ruszyły – zainaugurował je koncert Stinga, który specjalnie z tej okazji wystąpił w ostatni wtorek w studiu koncertowym im. Agnieszki Osieckiej (o czym więcej w sobotniej rubryce Piotra Iwickiego „Warto posłuchać”). Uroczysta gala upamiętniająca narodziny Trójki odbędzie się 1 kwietnia
     

46%
pozostało do przeczytania: 54%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze