Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

W imię wolnych mediów

Dodano: 03/03/2012 - Numer 148 - 03.03.2012
MANIFESTACJA \ Kluby „Gazety Polskiej” organizują w niedzielę 4 marca w Krakowie manifestację na znak solidarności z telewizją Trwam w batalii o prawo do nadawania na platformie cyfrowej. Demonstracja organizowana jest w proteście przeciwko odmówieniu TV Trwam miejsca na platformie cyfrowej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Organizatorzy z gliwickiego klubu „GP” i Solidarnych 2010 wraz z klubami „GP” z Krakowa i Opola zapraszają do uczestnictwa wszystkich nieobojętnych na działania wymierzone w wolności wiary, mediów i demokracji. ─ Uważamy, że KRRiT podjęła decyzję polityczną sprzeczną z zasadami demokracji, zgodną zaś z ideologią totalitarnego ateizmu. Trzeba się temu przeciwstawić w sposób zdecydowany ─– powiedziała „Codziennej” Marta Święcicka, szefowa Klubu „GP” z Gliwic
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze