Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Radość ŁKS‑u i smutek w Widzewie

Dodano: 20/07/2017 - numer 1779 - 20.07.2017
Łódzki Klub Sportowy pokonał na własnym stadionie 2:0 Sokół Aleksandrów Łódzki. W drugim środowym meczu kontrolnym we Wronkach Widzew Łódź przegrał 0:1 z rezerwami Lecha Poznań. W konfrontacji z poznańską drużyną w szeregach Widzewa od pierwszej minuty wystąpił Aleksander Kwiek, który wcześniej zmagał się z kontuzją. Wolne od sztabu szkoleniowego dostał Daniel Mąka. W kadrze łódzkiego zespołu znalazło się w sumie 25 zawodników. Lech zdobył bramkę po błędzie łódzkich defensorów w. 55 minucie meczu. Najprzytomniej w polu karnym zachował się Krzysztof Kołodziej, który z bliskiej odległości nie dał szans stojącemu między słupkami Konradowi Reszce. Widzewiacy próbowali odpowiedzieć, ale za każdym razem brakowało kropki nad „i”. Widzew rozegra jeszcze dwa mecze kontrolne przed rundą jesienną