Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Widzew znowu zagra w Byczynie

Dodano: 04/10/2017 - numer 1843 - 04.10.2017
Termy Ner Poddębice będą rywalem Widzewa Łódź w meczu III rundy okręgowych rozgrywek Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie, gdzie łodzianie rozgrywali swoje mecze domowe w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016. Dzisiaj po raz pierwszy pojadą tam w roli gości. Widzewiacy mają za sobą zwycięski ligowy pojedynek z Finishparkietem Drwęcą. W niedzielę w Nowym Mieście Lubawskim łodzianie wygrali 3:1 po bramkach Sebastiana Zielenieckiego, Radosława Sylwestrzaka i Michała Millera. Zwycięstwo nie przyszło im jednak łatwo. – Spodziewałem się, że będzie to dla nas trudny mecz – mówi Franciszek Smuda, trener Widzewa. – Zresztą zawsze trzeba pracować na boisku. Gdy Drwęca zdobyła kontaktowego gola, zrobiło się gorąco. Szybko odpowiedział jednak Michał
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze