Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Cuprum Lubin powalczy z Jastrzębskim Węglem

Dodano: 03/11/2017 - numer 1868 - 03.11.2017
Dobrze radzący sobie w rozgrywkach PlusLigi siatkarze Cuprum Lubin zmierzą się dziś o godz. 18 na wyjeździe z drużyną Jastrzębskiego Węgla. Zajmujący po siedmiu kolejkach szóstą pozycję w tabeli zawodnicy Cuprum jadą do Jastrzębia z nadzieją na kolejne zwycięstwo w lidze. Dolnoślązacy fantastycznie rozpoczęli obecny sezon, wygrywając pięć meczów, a ulegli tylko mistrzowi i wicemistrzowi Polski. Podopieczni Patricka Duflosa mają apetyty na walkę o najwyższe cele w lidze, lecz aby to osiągnąć, muszą wygrywać kolejne spotkania. Tak jak najbliższe w Jastrzębiu. Ekipa Jastrzębskiego Węgla nie radzi sobie w tym sezonie najlepiej. Z jedenastoma punktami drużyna trenera Marka Lebedewa zajmuje w tabeli dopiero ósmą pozycję. Jastrzębianie wygrali w sezonie tylko trzy spotkania i ponieśli cztery
     

70%
pozostało do przeczytania: 30%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze