Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Obywatel w centrum uwagi

Dodano: 03/11/2017 - numer 1868 - 03.11.2017
Śląski Urząd Wojewódzki został wyróżniony prestiżowym dyplomem za rozwiązania i udogodnienia zawarte w Pakiecie Obywatelskim Wojewody Śląskiego, który wprowadzono w katowickim urzędzie. Dyplom wręczono pracownikom Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach podczas Polskiej Konferencji Jakości Administracji Publicznej „Innowacje w administracji publicznej – rozrzutność czy inwestycja?”, która odbywała się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Głównym celem konferencji była promocja i upowszechnianie innowacyjnych rozwiązań w administracji publicznej. Udział w wydarzeniu pozwolił także zaprezentować urzędom z całego kraju swoje osiągnięcia, a także zapoznać się z rozwiązaniami stosowanymi przez inne instytucje. Podczas konferencji przedstawiono osiem innowacyjnych rozwiązań z urzędów
     

82%
pozostało do przeczytania: 18%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze