Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Agencja współpracy samych swoich

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej ma nowego szefa. Została nim Iwona Dyszkiewicz, dawniej w PO, dziś w Nowoczesnej, która do stycznia ma wskazać marszałkowi kandydata na swoje miejsce. Poprzedni zarząd agencji może mieć kłopoty – mieli go dość pracownicy, którzy z ukrycia nagrywali rozmowy.  Beniamin N. odszedł w niejasnych okolicznościach. Dawniej związany był z SLD, dziś z Dolnośląskim Ruchem Samorządowym. Oficjalnie N. zrezygnował sam. Ale przynajmniej od kilku dni było już jasne, że rada nadzorcza spółki zamierza go odwołać.  O byłym już szefie DAWG-u pisaliśmy kilka razy w „Dodatku Dolnośląskim”. Beniamin N. ma sprawę w sądzie o pobicie swojej matki. Wcześniej był skazany za podobne przestępstwo, ale zaocznie umorzony wyrok na czas prób właśnie ulega zatarciu. To
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze