Wygrali i pozyskali sponsora

Gospodarze meczu w Hali Orbita problemy mieli tylko w drugim secie, który przegrali 23:25. W pierwszej byli lepsi w stosunku 25:19, a przy stanie 1:1 w setach włączyli wyższy bieg i nie dali już szans rywalom. Gwardia wygrała trzecią partię do 18, a czwartą do 15. Wrocławski zespół wystąpił pod nową nazwą jako eWinner Gwardia. Klub podpisał z firmą bukmacherską roczny kontrakt. Ponadto przedłużono współpracę z partnerem Militaria.pl. – Siatkówka to dyscyplina, która ma szczególne miejsce w sercach Polaków. To samo można powiedzieć o Gwardii, klubie posiadającym specjalne względy wśród wrocławian. Jako eWinner wierzymy w dynamiczne i rozwijające się projekty, mierzące wysoko. Jesteśmy przekonani, że eWinner Gwardia