CCC wygrywa z wicemistrzem

Trzeci w tabeli ekstraklasy zespół CCC wygrał na własnym parkiecie z wiceliderem rozgrywek Basketem 25 Bydgoszcz 100:77.

Mecz minimalnie lepiej rozpoczęły miejscowe, które po 10 minutach gry prowadziły 26:20, by jeszcze przed dłuższą przerwą mieć 11 oczek przewagi (55:44).

Po zmianie stron sygnał do ataku dała Julie McBride celnym rzutem zza linii 6,75, a kolejne punkty Shante Evans zmniejszyły straty do 8 pkt. Następne minuty to skuteczna gra z obu stron, co doprowadziło do wyniku 69:58 i w dalszym ciągu wicemistrz Polski z Bydgoszczy miał szanse na końcowy sukces.

Ostatnia kwarta rozpoczęła się od takiej samej straty Basketu, jak w ostatnim meczu z wrocławską Ślęzą. Wtedy udało się ją odrobić i wygrać, jednak teraz nie było ani przez