Kolejna porażka głogowian

Dodano: 14/12/2020 - Numer 2812 - 14.12.2020

Szczypiorniści z Głogowa w spotkaniu Superligi ulegli na własnym parkiecie Azotom SPR Tarnów 25:27.

Chrobry od początku miał spore problemy ze sforsowaniem tarnowskiej defensywy. Gospodarze dopiero w 16. minucie zdobyli pierwszą bramkę z gry. Na powierzchni utrzymywał ich Marcel Zdobylak, który skutecznie egzekwował rzuty karne. W rolę lidera Oleksandra Tiltego starał się wejść Kamil Sadowski, ale to szczypiorniści Azotów dyktowali warunki. Po 30. minutach zespół Witalija Nata miał dwie bramki straty do rywala. W przerwie trener Chrobrego wyraźnie tchnął w swoją ekipę nowego ducha. W 34. minucie głogowianie odzyskali prowadzenie 16:15, a potem dołożyli kolejne trafienie i wydawało się, że przejmują całkowitą inicjatywę