Kolejna wygrana Zagłębia

Piłkarki ręczne z Lubina pokonały na wyjeździe Piotrcovię 24:23 i po 15 kolejkach Superligi zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Miedzowe zaczęły od mocnego uderzenia, prowadząc w 10. minucie 5:1. Później Zagłębie wygrywało 10:5, grając skutecznie w ataku i twardo w obronie, przy dużym wsparciu w bramce Moniki Maliczkiewicz. Następnie  do głosu doszły gospodynie, kolejne rzuty dolnośląskiej drużyny odbijała Karolina Sarnceka, a Piotrcovia wykorzystywała szanse w ofensywie i do przerwy zmniejszyła straty do dwóch trafień. Drugą połowę lepiej rozpoczęły lubinianki, które znów powiększyły swoją przewagę. Piotrkowianki nie zamierzały się jednak poddawać i przed upływem 50. minuty wróciły do gry. Ostatnie fragmenty