Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Finał nie dla Miedziowych

Dodano: 15/03/2021 - Numer 2883 - 15.03.2021

W meczu półfinałowym PGNiG Pucharu Polski zespół Zagłębia Lubin przegrał na wyjeździe z Azotami Tarnów 21:30.

Początek meczu był bardzo wyrównany. Drużyny przez pierwsze 10 minut wymieniały się ciosami. Dobrze spisywali się obaj bramkarze, a solidna obrona z obu stron sprawiła, że do 15. minuty padło zaledwie 9 bramek. Gospodarze wyszli na prowadzenie po faulu Jakuba Morynia. Sędzia podyktował dwie minuty kary oraz rzut karny, który wykorzystał Rennosuke Tokuda. Chwilę później dwuminutową karę otrzymał także Roman Chychykało i goście przez 60 sekund musieli radzić sobie w podwójnym osłabieniu. Pięć minut przed końcem pierwszej części spotkania tarnowianie prowadzili 9:7, a potem udało im się powiększyć przewagę do trzech bramek, dzięki trafieniu Kacpra

     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze