Kolejna przegrana Zagłębia

W 18. kolejce ekstraklasy piłkarzy ręcznych Zagłębie Lubin przegrało na wyjeździe ze Stalą Mielec 21:23.

Spotkanie w Mielcu było wyrównane. Jeśli zespoły wychodziły na prowadzenie, to wynosiło ono maksymalnie dwie bramki. W pierwszej części spotkania swoją wartość pokazał Jakub Moryń, który zdobył pięć bramek przy stuprocentowej skuteczności. Wyróżnić można było jeszcze Marcina Schodowskiego w bramce, ale to nie wystarczyło na bardzo ambitnych gospodarzy. Do przerwy Stal prowadziła 12:11, a ostatnią bramkę zdobyła już po syrenie, kiedy rzut wolny wykorzystał Kosta Petrović.

W drugiej połowie trwała walka bramka za bramkę. Na prowadzeniu częściej byli mielczanie, jednak Zagłębie nie zamierzało się poddawać. Podopieczni Jarosława Hipnera i Igora Czebrowa wygrywali i mieli